Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Görüntüler
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü: Üretici
Markalar: Hiçbiri
No. Çalışanları: 100~150
Yıllık satış: 50m-300m
Yıl kurulan: 2008
İhracat p.c: 70% - 80%
Sertifika: AS4084
Sertifika: ISO9001, ISO14001, ISO18001
Giriş

Çin Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Firmamız 2008 yılında kurulmuş olup, meslek deposu ve lojistik ekipman firmasıdır.

Depolama ekipmanı tasarlama, üretme ve kurma konusunda uzmanız ve sağlamayı hedefliyoruz.

dünya çapındaki tüm müşteriler için uygun maliyetli ve alan kullanımı depolama çözümleri.
98.000 metrekareden fazla fabrika alanımız ve 8 deneyimli Ar-Ge mühendisi de dahil olmak üzere 150'den fazla yetenekli personelimiz var. Ayrıca firmamız 6 otomatik haddeleme üretim hattını tanıttı ve

Ürünlerimizin kaliteli ve kaliteli olmasını sağlayan 2008 yılında İsviçre, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya'dan kavisli çelik ve iki statik toz boya hattı. Tüm ürünlerimiz ve operasyonumuz ISO:9001 sertifikalıdır ve tüm raflarımız / raflarımız SGS şirketi tarafından onaylanmıştır.
Ana ürünlerimiz ağır hizmet tipi raf, orta hizmet tipi raf, hafif hizmet rafı, konsol rafı, asma kat, rafta sürücü vb.

Birçok ülkeye ihracat yapıyoruz: ABD, İngiltere, Rusya, Yeni Zelanda, Sigpore, Birleşik Arap Emirlikleri

Bangladeş, Avustralya, Guyana vb.

 

Sertifika: ISO9001,ISO14001, OHSAS14001,AS4084 ve MTS

 

Şirketimizi ziyaret etmeye hoş geldiniz.

Geçmiş

15 yıldan fazla raflarda uzmanız. İlk olarak, sadece 20 çalışanımız var ve ürünlerimizi Guangdong bölgesinde satıyoruz. İyi bir üne sahip olarak, çalışanlarımızı büyütüyoruz ve ürünlerimiz tüm ülkede satılıyor. Sonra yeni bir şirket açtık ve adı Dongguan Lijin Storage Equipment CO.,LTD. 7 yıldan fazla, iç pazara odaklanıyoruz. Ardından yavaş yavaş yurtdışı pazarını açıyoruz ve 6 yıllık ihracat tecrübemiz var, bu yüzden bize güvenebilirsiniz.

Hizmet

Çin Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Ücretsiz hizmetlerimiz, önerilen raf sisteminizin danışmalarını ve örnek CAD düzenlerini içerir.Tasarım uzmanlarımız uygulamanızı analiz edebilir ve sizin için uygulamaya özel bir çözüm bulabilir.İhtiyacınız olan raf sistemine en iyi fiyat garantisiyle sahip olun.

Bize ulaşamazsanız, size 24 saat içinde cevap vereceğiz.Herhangi bir sorunuz varsa, size en kısa sürede cevap vereceğiz.

Kurulumla ilgili sorunlarınız varsa, size yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapabiliriz.

 

Guangdong Lijin Depolama Equipment Co, Ltd allet kiriş rafları, Uzun açıklıklı raf, asma kat platformu, kalıp rafı, konsol rafı ve tel örgü kafes vb. gibi alanlarda uzmanlaşmış en profesyonel özel üreticilerden biridir.

Avantaj Hizmetimiz:

1. Müşterilerimize düzenli olarak en yenilikçi ve benzersiz ürünleri sunabilmemizi sağlayabilecek profesyonel ve deneyimli bir Araştırma ve Geliştirme ekibimiz var.

2. Lijin, profesyonel bir Ar-Ge ekibine sahiptir, herhangi bir müşterinin yeni ürünler geliştirme konusunda yeni fikirleri varsa, bize fikrinizi söyleyin, aklınızdakileri mükemmel bir şekilde tasarlayabilir ve üretebiliriz.

3. Bir üretici olarak, herhangi bir müşterinin herhangi bir özel tasarım ürününe ihtiyacı varsa, numuneleri bize gönderin pls, numunelere dayalı olarak daha iyilerini geliştirmek için yeni kalıplar yapabiliriz.

4. Deneyimli satış ekibine sahip olarak, her zaman müşterilerin ihtiyaçlarını sabırla dinler ve müşterinin neye ihtiyacı olduğunu anlarız ve her müşteriye en profesyonel önerileri ve uygun seçimi sunarız.

5. Bir fabrika ve tedarikçi olarak, müşterilerimize sadece rekabetçi toptan satış fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler tedarik etmekle kalmıyoruz, aynı zamanda büyük üretim yapma yeteneğine de sahibiz.

 

Teknik Destek:

1. Tüm test makinelerimiz ve üretim makinelerimiz gelişmiş sistemle donatılmıştır, mühendislerimiz profesyonel ve yaratıcıdır, uyanıklar ise deneyimlidir.

2. Tüm ürünlerimiz standart ve sıkı testlere sahiptir ve ISO 9001'i geçmiştir;ISO 14001;OHSAS 18001,AS4084-2012.

Satış Sonrası Hizmet:

1. "Müşteri Odaklılık" bizim temel değerimizdir, dünyadaki en profesyonel özel ekipman tedarikçisi olmak bizim vizyonumuzdur, bu nedenle tüm ürünlerimiz en az iki yıl garantilidir, hatta bazıları ömür boyu garantilidir.Herhangi bir soru, satış ekibimiz müşterimize en tatmin edici satış sonrası hizmeti sunacaktır.Bu nedenle, herhangi bir sorunuz varsa, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

2. Müşterilerimizin yoğun taleplerini karşılamak için eksiksiz ve verimli bir üretim sistemine sahibiz.Ve stoklarımızı ayırdık, böylece ödemeden hemen sonra sizin için teslimat yapabiliriz.

 

Ödeme şartları:

Ödeme koşullarımız çok esnektir, T/T, L/C kabul edilebilir.

 

Paketleme Hizmeti:

Karton veya Köpük film ve özel müşterilerin ambalajları mevcuttur.

 

Ekibimiz

Çin Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. şirket Profili 0

Üretim çalışanlarımız, tasarım ekibimiz, satış ekibimiz, kurulum ekibimiz, finans departmanımız, depo bekçimiz var.Ücretsiz hizmetlerimiz, önerilen raf sisteminizin danışmalarını ve örnek CAD düzenlerini içerir.Tasarım uzmanlarımız uygulamanızı analiz edebilir ve sizin için uygulamaya özel bir çözüm bulabilir.İhtiyacınız olan raf sistemine en iyi fiyat garantisiyle sahip olun.

 

Satış Ekipleri

Satışlarımız her zaman size hizmet edecektir.Profesyonel ve sabırlı, herhangi bir sorunuz, ihtiyacınız olan herhangi bir yardım, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 

Araştırma ve Geliştirme Ekibi

Yaklaşık 20 teknik mühendis, daha yenilikçi ürün tasarımı, profesyonel testler, özel özelleştirilmiş ürünler, makine bakımı ve ürün geliştirme için teknoloji desteği sağlar.

 

Kalite Kontrol Ekibi

Eksiksiz denetim sistemi ile kalite kontrolümüz, müşterimize sunduğumuz şeyin en iyi olduğundan emin olmak için üretimin her detayını kapsar.Her ürün, üretim sırasında ve teslimattan önce ayrıntılı ve sıkı denetime sahip olmalıdır.Prima, her an aklımızda "Müşteri Odaklılık" olduğu için kalite, teslimat, paketleme, güvenilirlikten müşterilerimizin gereksinimlerini karşılayan ürün ve desteği sağlamayı taahhüt eder.

Üretim hattı: malzeme kesme, delme, haddeleme, bükme, kaynak, toz boya, kurutma, paketleme.