Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Ağır hizmet depolama rafları satış için
iyi kalite Ağır hizmet depolama rafları satış için
Bilgileriniz için, mallar dün depomuza dün geldi. Nazik düzenleme ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz. Sıcak saygılarımla, Nefra

—— Nefra

Asma katını kullandık ve ürünle zaten memnun kaldık. Saygılarımla, Justin

—— Justin Chew

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
MAKİNELERİ Machine01 goodspackages
MAKİNELERİ
Machine01
goodspackages

MAKİNELERİ

Machine01

goodspackages

1 2

1 2

 • Üretim hattı
  Lijin, bir fabrika ve üretici olarak, Guangdong, Çin, bir alanı kapsayan, birkaç üretim Sanayi Depolama Rafı, Destekli Mezzan vb Raf vardır.

  Her üretim hattı gelişmiş ve verimli makinalar ile donatılmıştır. müşterinin özel özel ürünler için yeni tip rafa ihtiyacımız olması durumunda, rafla ilgili özel şartlar kabul edilebilir; farklı kasalar boyutu talepleri ve farklı malzemeler gibi müşterilerimizin ihtiyaçlarını her zaman en iyi şekilde deneriz.

  Çalışanlarımızın sayısı 150'yi aşkın, hepsi de nitelikli ve yüksek kalitede toplu üretim için garanti sahibi olma deneyimli. Ayrıca, her woker, çalışmaya başlamadan önce düzenli ve stajyer eğitime sahip olmalı ve zaman zaman düzenli olarak eğitilmelidir.

  Çok sayıda deneyimli işçi toplu ve yüksek kaliteli üretim için güvenilir bir garanti sağlar. Müşterilerimizin büyük sipariş taleplerini karşılamak için günde 100 parça üretmek oldukça kabiliyiz.

  Lijin ISO9001, ISO14001, ISO18001 ile akredite edilmiştir ve her zaman kalite kontrolüne ve çalışma ortamına yönelik sert bir tutum sergiler ve belgelerin korunmasını sağlar.

 • OEM / ODM
  Tüm ürünlerimiz özelleştirilebilir.

  OEM ve ODM Lijin mevcuttur, biz özellikleri, görünüş, renkler, ürünler üzerinde benzersiz logolar mevcuttur. Müşterilerimiz iki servise ihtiyaç duyarsa, özelleştirilmiş ürünler çizimleri, özel özel şartnameler, detay talepleri bize sağlayın , tüm şartları yerine getirebilmekteyiz.

  İstediğiniz şeyi yapın, ihtiyacınız olanı sunun.

 • Ar-Ge
  Her hafta bir görüşmemiz var ve müşterilerin sorunlarını araştırıp çözüm buluyoruz.

İletişim bilgileri
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Michelle Zheng

Tel: 86-0769-81769090

Faks: 86-0769-81767397

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)