Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Fabrika turu

iyi kalite Ağır hizmet depolama rafları satış için
iyi kalite Ağır hizmet depolama rafları satış için
Bilgileriniz için, mallar dün depomuza dün geldi. Nazik düzenleme ve işbirliğiniz için teşekkür ederiz. Sıcak saygılarımla, Nefra

—— Nefra

Asma katını kullandık ve ürünle zaten memnun kaldık. Saygılarımla, Justin

—— Justin Chew

Ben sohbet şimdi
1 2 3 4
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.
MAKİNELERİ
Machine01
goodspackages

MAKİNELERİ

Machine01

goodspackages

1 2
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

1 2
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd. Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

 • Üretim hattı
  Lijin, Guangdong, Çin, bir alanı kapsayan bir fabrika ve üretici olarak, birkaç üretim Endüstriyel Depolama Rafı 、 Raf Desteklenmiş Asma Kat ve benzeri vardır.

  Her üretim hattı gelişmiş ve verimli makineler ile donatılmıştır. Müşterinin, özel özelleştirilmiş ürünler için yeni tip raf ürünlerine ihtiyaç duyması durumunda, bu kabul edilebilir, rafla ilgili herhangi bir özel gereksinim, her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için, farklı kasa büyüklüğü talepleri ve farklı malzeme gibi elimizden geleni yapıyoruz.

  İşçilerimizin sayısı 150'den fazladır, yüksek kalitedeki dökme üretimi garanti etmek için tecrübeli ve tecrübeli kişiler. Ayrıca, her köftenin işe gitmeden önce sıkı ve standart eğitimlere sahip olması ve zaman zaman düzenli eğitim alması gerekiyor.

  Çok sayıda deneyimli çalışan, toplu ve yüksek kaliteli üretim için güvenilir bir garanti sunar. Müşterilerimizden gelen büyük sipariş taleplerini karşılamak için günde yaklaşık 100 parça üretim kapasitesine sahibiz.

  Lijin, ISO9001, ISO14001, ISO18001 ile akredite edilmiştir ve sertifikasyonun sürdürülmesini sağlamak için her zaman kalite kontrol ve çalışma ortamına karşı sıkı bir tutum sergilemektedir.

 • OEM / ODM
  Tüm ürünlerimiz özelleştirilebilir.

  OEM ve ODM Lijin mevcuttur, biz özellikleri, görünüş, renkler, ürünler üzerinde benzersiz logolar mevcuttur. Müşterilerimiz iki servise ihtiyaç duyarsa, özelleştirilmiş ürünler çizimleri, özel özel şartnameler, detay talepleri bize sağlayın , tüm şartları yerine getirebilmekteyiz.

  İstediğiniz şeyi yapın, ihtiyacınız olanı sunun.

 • Ar-Ge
  Her hafta bir görüşmemiz var ve müşterilerin sorunlarını araştırıp çözüm buluyoruz.

İletişim bilgileri
Guangdong Lijin Storage Equipment Co., Ltd.

İlgili kişi: Ms. Michelle Zheng

Tel: 86-0769-81769090

Faks: 86-0769-81767397

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)